Pracownicy szkoły - Wychowawcy

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor:
 Katarzyna Ochnik
 
Wice dyrektorzy:
 Małgorzata Lemańska, Ewa Gibka
 
 Edukacja wczesnoszkolna:
 Małgorzata Ziąbka, Małgorzata Ogrodowczyk, Urszula Andrzejczak, 

Bogumiła Balcerek, Anna Pietrzak, Anna Rucińska Edyta Chlebicz, Jolanta Chyła,

Milena Wolska,  Aleksandra Krawczyk, Alicja Urbańska, Beta Sońta, Beata Rozwadowska.
 
 Edukacja przedszkolna:
 Anna Cymer - Andrzejczak, Aneta Ośniecka, Klaudia Pietrzak, Wichrowska Marta, Zielińska Anetta

Język polski:
 Dorota Gronkowska, Małgorzata Lemańska, Anna Kaźmierczak, Renata Kolanowska, Jan Chlebicz,


 Matematyka:
 Magdalena Banat, Ewa Gibka, Teresa Komenda, Małgorzata Marczak
 

 Przyroda, Geografia:
 Beata Pawlikowska-Pietryk
 
 Biologia:
 Katarzyna Ochnik, Marita Kaźmierczak

 
Wiedza o społeczeństwie:

Jolanta Kurowska

 Wychowanie do życia w rodzinie:
Mariola Karpińska
 
 Chemia:
 Grażyna Kozanecka
 
 Fizyka:

 Agnieszka Pacyniak, 
 
 Historia:
 Ewa Granosik, Jacek Pietryk
 
  Informatyka:
 Wioletta Stelmasik, Małgorzata Witkowska, 
 
 Technika:
 Ryszard Romanowicz.
 

Język angielski:
 Aleksandra Kornacka, Małgorzata Polańska,

Monika Rzepecka, Krzysztof Maciejewski, Jasiak Kamila.

Aneta Szymańska,
 
 Język niemiecki:
 Anna Ogińska
 
 Język rosyjski:
 Beata Wołkowa,
 
 Język francuski:
 Beata Twarkowska-Ostafińska
 
 Muzyka i plastyka:
 Anna Ciołkowska, Paulina Kaźmierczak

Edukacja dla bezpieczeństwa:
 Ryszard Romanowicz

Wychowanie fizyczne:
 Ewa Jakomulska, Agnieszka Różycka-Zdobysz, Maciej Marciszko,  

Marcin Szymański, Magdalena Wielgus, Joanna Gandziarska


 Religia:
 Bogumiła Wolf, Magdalena Kardas - Laskowska, Lilla Mianowska 
 
 Pedagodzy:
 Anna Kamieńska, Monika Kwiatkowska

Psycholog:

Karolina Dźugaj
 

 Świetlica:
 Elżbieta Rutkowska, Beata Wołkowa, Magdalena Jaszczura,

Anna Czechowicz, Jolanta Chmielecka, Magdalena Staszewska
 
 Biblioteka:
Halina Majchrzak, Agnieszka Łopata - Dydo, Agnieszka Płachta.

 

 

                      Wychowawcy

 

0A

Klaudia Pietrzak

105 C

0B

Aneta Ośniecka/Wioletta Zielińska

104 C

0C

Anna Cymer - Andrzejczak

103 C

     

1A

Jolanta Chyła

 203 C 

1B

Beata Rozwadowska

105 B

1C

Anna Pietrzak

207 C

1D

       Małgorzata Ogrodowczyk

108 C

     

2A

Urszula Andrzejczak

102 A

2B

Edyta Chlebicz

104 A

 2C

Małgorzata Ziąbka

100 A

 2D

Anna Rucińska

105 A

2E

Beata Sońta

107 A

   

 3A

Alicja Urbańska 

 204 C

3B

Aleksandra Krawczyk

 205 C 

3C

Bogumiła Balcerek

206 C

3D

Milena Wolska

 109 C 

 

 

 

4B

Renata Kolanowska

 307 B 

4A

Małgorzata Marczak

204 B

4C

       Jan Chlebicz

303 B

4D

Krzysztof Maciejewski

205 B

     

5A

Teresa Komenda

200 B

5B

Beata Pawlikowska - Pietryk

300 A

 

 

 

6A

        Jacek Pietryk

104 B

6B

        Dorota Gronkowska

207 B

6C

        Małgorzata Polańska

304 A

6D

        Ewa Granosik

105 B

6E

 Monika Rzepecka

203B

 

 

 

7A

        Beata Twarkowska-Ostafińska

102 B

7B

 Agnieszka Różycka - Zdobysz

 103 B

7C

 Aleksandra Kornacka

 308 A

7D

 Joanna Gandziarska

 202 A

 

 

 

8A

Wioletta Stelmasik

208 B

8B

Magdalena Banat

202 B

8C

Aneta Szymańska

302 A

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Włodzimierz Hyży
(2012-08-29 12:28:44)
Ostatnio zmodyfikował:
Włodzimierz Hyży
(2020-09-30 11:34:01)